سفرنامه بلغارستان؛ پلودیو پایتخت فرهنگی اروپا در سال ۲۰۱۹

بلغارستان

روز دوم سفرم به بلغارستان شهر صوفیه بارانی شده بود. حوالی ظهر از هاستل خارج شدم و به تراموای شماره یک به سمت ایستگاه راه آهن حرکت کردم.

بلیط ساعت ۱۳:۱۵ به مقصد پلودیو (Plovdiv) رو به قیمت ۹ لوا خریدم و در حالیکه فقط ۶ دقیقه به حرکت قطار مونده بود به سختی تونستم سکوی حرکت قطارم رو پیدا کنم.

بلیط شماره واگن و کوپه و صندلی نداشت. یک صندلی خالی پیدا کردم و نشستم.

پدر و پسری که در کوپه من بودند بیشتر از ۵ دقیقه نتونستند جلوی کنجکاویشون رو بگیرند و پرسیدند اهل کجایی.

وقتی گفتم ایران، پسر از اون بالا یک کیف دایره ای شکل آورد پایین و یک دف ازش خارج کرد.

شروع کرد از ایران بگه و اینکه چقدر دوست داره به ایران سفر کنه. حس خیلی خوبی بهم دست داد، اینقدر خوب که تقریبا همه ۳ ساعت مسیر رو رفتم توی راهرو کنار پنجره ایستادم و از منظره های بیرون لذت بردم.

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پلودیو ,فرهنگی اروپا ,پایتخت فرهنگی ,پلودیو پایتخت ,بلغارستان؛ پلودیو ,سفرنامه بلغارستان؛ ,پایتخت فرهنگی اروپا ,پلودیو پایتخت فرهنگی ,بلغارستان؛ پلودیو پایتخت ,سفرنامه بلغارستان؛ پلودیو
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اتوبان مغز پاراگرافهای خودمانی رودخانه ماه Basu CE اخبار و اطلاعات گوناگون تور کار و اقامت در آلمان پیش دبستانی و دبستان پسرانه غیر دولتی اَدبستان چین چین - مطالب دستچین شده از وب خرید دستگاه وکیوم مردانه با بهترین قیمت و کیفیت